Provádíme pozáruční opravy všech značek.

Typickým příkladem problému se kterým nás vyhledají uživatelé je:
výměnu poškozené obrazovky LCD, výměna vadného pevného disku, výměna baterie, DVDRW mechaniky, vadných pamětí a dalších závad. Tyto případy běžně řešíme do 3 pracovních dní. Stále více je též využívána kompletní přeinstalace operačního systému. Při přeinstalaci se postaráme i o zálohu vašich dat (fotografie, filmy, dokumenty, pošta atd…). Po přeinstalaci operačního systému je počítač vybavený veškerým Software potřebným pro standardní práci.

Servis počítače

Výměna vadných komponent, modernizace (Upgrade) počítače, kompletní přeinstalace operačního systému.
I starší počítač se ve většině případů vyplatí za rozumné peníze opravit. Náš servisní technik s vámi bude konzultovat cenu opravy a vy se rozhodnete, zda je pro vás oprava rentabilní.

Servis u zákazníka

Po domluvě je možný zásah technika přímo u zákazníka. Typicky se jedná o:
Nastavení nebo prověření funkčnosti WIFI připojení, Routeru, ADSL modemu, instalaci tiskáren a dalších periferních zařízení, instalaci nové aplikace např. účetnictví atd…

Údržba notebooků a počítačů

 

Nepodceňujte preventivní vyčištění Notebooku, nebo počítače PC.
Odborné rozebrání a následné dokonalé vyčištění počítače by se mělo stát pro vás pravidlem alespoň 1x za rok. Předejdete tím s velkou pravděpodobností nevratnému poškození vašeho Notebooku nebo stolního počítače. V sekci ÚDRŽBA se dozvíte o tomto problému víc.

Systémová údržba

Provádíme systémovou údržbu počítače, případně kompletní přeinstalaci operačního systému (Windows XP,VISTA, 7,  8, 10 ).