Nabízím montáž drátových i bezdrátových alarmů pro rodinné domy, firmy ale i větší objekty a areály ve všech kategoriích důležitosti s integrací kamerového nebo přístupového systému.

Dodám Vám elektronické zabezpečovací systémy Jablotron od návrhu, samotnou montáž až po nastavení a zaškolení obsluhy.

Co Vám mohu nabídnout:

  • Bezplatnou prohlídku objektu a následné vypracování návrhu varianty zabezpečovacího systému, aby splňoval požadavky vaší pojištovny.
  • Záruku 3 – 5 let na dodané komponenty.
  • Roční kotroly a revize
  • Připojení na PCO Jablotron Security:
    Každý zákazník, který si pořídí GSM alarm Jablotron, má možnost využít zdarma na 3 měsíce hlídání bezpečnostní agenturou Jablotron Security a.s. Během bezplatného a nezávazného vyzkoušení služeb PCO má klient zdarma bepečnostní SIM kartu Jablotron u operátora Vodafone nebo T-mobile, která je mu hrazena. Po ukončení bezplatného období má zákazník možnost pokračovat přechodem na placené služby nebo službu bez jakýchkoliv sankcí ukončit.

Jsme certifikovaným montážním partnerem JABLOTRON.OVĚŘIT PLATNOST CERTIFIKACE  montážního partnera

Doporučuji

JABLOTRON 100

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší.

Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod.
Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).